Brownies Change thame : Brownies   A A A  
    
Tarikh cipta: 21-03-2014 | Kemaskini Terakhir: 18-09-2017, 02:31:36
Direktori Ibu pejabat JKR Negeri Selangor


Pengarah JKR Negeri selangor

Pengarah JKR Negeri selangor
Dato' Ir Hamizan bin Mohd Inzan
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Tingkat 1, Bangunan Sultan Salahuddin Abdul Aziz Shah,
40582 Shah Alam,Selangor Darul Ehsan.
Tel : 03-5544 7687
Faks : 03-5510 4761 
Email : Hamizan@jkr.gov.my
Timb. Pengarah JKR Negeri selangor
Ir. Ab Hamid bin Hj. Md Daud
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Tingkat 1, Bangunan Sultan Salahuddin Abdul Aziz Shah,
40582 Shah Alam,Selangor Darul Ehsan.
Tel : 03-5544 7688
Faks : 03-5510 4761 
Email : Abhamid@jkr.gov.my
Cawangan TUDM subang
En. Ahmad Faizul bin Yusop
JKR TUDM SUBANG,
Pangkalan Udara Subang,
40150, Shah Alam, Selangor
Tel : 03-78444793
Faks : 03-78471044 
Email : AFaizul@jkr.gov.my
Bahagian Geoteknik & Forensik
En. Kamarudin bin Abdullah
Jabatan Kerja Raya Selangor,
Tingkat 2,Bangunan SSAAS,
40582 Shah Alam,Selangor.
Tel : 03-55212257
Faks : 03-55101062 
Email : KAMARUDDINA@jkr.gov.my
Bahagian Senggara Persekutuan Negeri
Pn. Rabiah Binti Ab Aziz
Bahagian Senggara Persekutuan Negeri (BSPN)
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Seksyen17 
40200 Shah Alam, Selangor Darul Ehsan.
Tel : 03-55411037
Faks : 03-55411057 
Email : RABIAH@jkr.gov.my
Bahagian Arkitek
En. Zainal bin Mat Rais
Jabatan Kerja Raya Selangor,
Tingkat 1,Bangunan SSAAS,
40582 Shah Alam,Selangor.
Tel : 03-55447402
Faks : 03-55120078 
Email : ZainalMR@jkr.gov.my
Bahagian Pegurusan Korporat
En. Mohd Subkhi bin Naim
Jabatan Kerja Raya Selangor,
Tingkat 2,Bangunan SSAAS,
40582 Shah Alam,Selangor.
Tel : 03-55447523
Faks : 03-55101690 
Email : MSubkhi@jkr.gov.my
Cawangan Kejuruteraan Mekanikal
En. Amirrudin bin Mohamed
Jabatan Kerja Raya
Cawangan Mekanikal Negeri Selangor,
Seksyen 17,
40200 Shah Alam,Selangor.
Tel : 03-55194041
Faks : 03-55190360 
Email : Amirrudin@jkr.gov.my
Bahagian Kontrak & Ukur Bahan
Pn. Sr.Norshimah bt Meon
Jabatan Kerja Raya Selangor,
Tingkat 1,Bangunan SSAAS,
40582 Shah Alam,Selangor.
Tel : 03-55447758
Faks : 03-55134025 
Email : NORSHIMAH@jkr.gov.my
Cawangan Kejuruteraan Eletrik Negeri
Ir. Mat Nasir Bin. Kari
TKT 1, Bangunan Sultan Salahuddin Abdul Aziz Shah,
JKR Negeri Selangor Cawangan Kejuruteraan Elektrik,
40582, Shah Alam, Selangor
Tel : 03-55447740 
Faks : 03-55103790 
Email : Nasir@jkr.gov.my
Bahagian Bangunan
En. Mohd Fauzi bin Mat Zain
Jabatan Kerja Raya Selangor,
Tingkat 1,Bangunan SSAAS,
40582 Shah Alam,Selangor.
Tel : 03-55447717
Faks : 03-5510 4761 
Email : Fauzimz@jkr.gov.my
Bahagian Jalan
En. Mazlan bin Mohamad
Jabatan Kerja Raya Selangor,
Tingkat 1,Bangunan SSAAS,
40582 Shah Alam,Selangor.
Tel : 03-55447707
Faks : 03-55102354 
Email : HMazlan@jkr.gov.my
Cawangan Pendidikan 
Pn. Hafizah Bt. Zakaria
Bahagian Pendidikan Dan Pengajian Tinggi
Blok 3, Stor Bekalan JKR, Seksyen 17,
40200, Shah Alam, Selangor
Tel : 03-55411380
Faks : 
Email : Hafizahz@jkr.gov.my
Bahagian Pentadbiran Dan Kewangan
Datin Wan Rabiah binti Wan Mohd Yusof
Bahagian Pentadbiran & Kewangan,
Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,
Tingkat 1, Bangunan Sultan Salahuddin Abdul Aziz Shah,
40582 Shah Alam,Selangor Darul Ehsan.
Tel : 03-55447690
Faks : 03-5510 4761 
Email : WRabiah@jkr.gov.mPengarah JKR Negeri selangor

Tn. Ir. Ruslan bin Abd Aziz

Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,

Tingkat 1, Bangunan Sultan Salahuddin Abdul Aziz Shah,

40582 Shah Alam,Selangor Darul Ehsan.

Tel : 03-5544 7687

Faks : 03-5510 4761 

Email : ruslanaziz@jkr.gov.my

 

Timb. Pengarah JKR Negeri selangor

Pn. Ir. Rozita binti Mat Senapi

Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,

Tingkat 1, Bangunan Sultan Salahuddin Abdul Aziz Shah,

40582 Shah Alam,Selangor Darul Ehsan.

Tel : 03-5544 7688

Faks : 03-5510 4761 

Email : rozita@jkr.gov.my

 

Bahagian Pentadbiran Dan Kewangan

Pn. Norliza binti Yusoff

Bahagian Pentadbiran & Kewangan,

Jabatan Kerja Raya Negeri Selangor,

Tingkat 1, Bangunan Sultan Salahuddin Abdul Aziz Shah,

40582 Shah Alam,Selangor Darul Ehsan.

Tel : 03-55447690

Faks : 03-5510 4761 

Email : NorlizaYusoff@jkr.gov.my

 

Cawangan Perancangan Aset Bersepadu Negeri

Pn. Rabiah binti Ab Aziz

Jabatan Kerja Raya Selangor,

Seksyen17, 

40200 Shah Alam, Selangor Darul Ehsan.

Tel : 03-55411037

Faks : 03-55411057  

Email : rabiah@jkr.gov.my

 

Bahagian Kontrak & Ukur Bahan

Pn. Maznee binti Mahyuddin

Jabatan Kerja Raya Selangor,

Tingkat 1,Bangunan SSAAS,

40582 Shah Alam,Selangor.

Tel : 03-55447758

Faks : 03-55134025 

Email : maznee@jkr.gov.my

 

Bahagian Jalan

Pn. Ir. Anita binti Mohamed Shafie

Jabatan Kerja Raya Selangor,

Tingkat 1,Bangunan SSAAS,

40582 Shah Alam,Selangor.

Tel : 03-55447707

Faks : 03-55102354 

Email : anitams@jkr.gov.my

 

Cawangan Kejuruteraan Eletrik Negeri

Tn. Ir. Mohamad Azmi bin Hamid

TKT 1, Bangunan Sultan Salahuddin Abdul Aziz Shah,

JKR Negeri Selangor Cawangan Kejuruteraan Elektrik,

40582, Shah Alam, Selangor

Tel : 03-55447740 

Faks : 03-55103790 

Email : AzmiHamid@jkr.gov.my

 

Bahagian Bangunan

Tn. Ir. Hashim bin Said

Jabatan Kerja Raya Selangor,

Tingkat 2,Bangunan SSAAS,

40582 Shah Alam,Selangor.

Tel : 03-55447719

Faks : 03-55101690 

Email :

 

Bahagian Arkitek

Pn. Qamariah binti Abdul Shukor

Jabatan Kerja Raya Selangor,

Tingkat 1,Bangunan SSAAS,

40582 Shah Alam,Selangor.

Tel : 03-55447402

Faks : 03-55120078 

Email : qamariah@jkr.gov.my

 

Cawangan Kejuruteraan Mekanikal

Tn. Ir. Mohamad Tarmuzi bin Mat Nor

Jabatan Kerja Raya

Cawangan Mekanikal Negeri Selangor,

Seksyen 17,

40200 Shah Alam,Selangor.

Tel : 03-55194041

Faks : 03-55190360 

Email : tarmuzi@jkr.gov.my

 

Unit Kem Tentera 

En. Mohd Shahrul Haiydri bin Abdul Rahim

Unit Tentera JKR Negeri Selangor

Seksyen 17,

40200, Shah Alam, Selangor

Tel : 03-55411351

Faks : 03-5541 1380

Email : haiydri@jkr.gov.my


Cawangan TUDM subang

En. Mohamad Amir bin Hashim

JKR TUDM SUBANG,

Pangkalan Udara Subang,

40150, Shah Alam, Selangor

Tel : 03-78444793

Faks : 03-78471044 

Email : mamirh@jkr.gov.my